Telefonnummer under Midtjysk Julecup er (+45) 81 72 41 55

Hvis I har spørgsmål før og under Midtjysk Julecup, er I velkomne til at skrive eller ringe til os på ovenstående telefonnummer, som vil være åbent fra.01.10 til 30.12 – alle hverdage fra 16.00 til 21.00. Alternativt er der mulighed for at benytte nedenstående telefonliste til de ansvarlige personer:

Tilmelding

Henrik Engedahl
Tlf.: +45 21 67 05 84

tilmelding@julecup.dk

Indkvartering

Jannie Madsen
Tlf.: +45 51 38 49 32
Kun ml. 17:00 og 22:00 indkvartering@julecup.dk

Bemanding

Camilla Møller
Tlf.: +45 41 17 45 51

bemanding@julecup.dk

Sponsorer

Camilla Møller
Tlf.: +45 41 17 45 51

sponsor@julecup.dk

Bespisning

Susanne Mortensen
Tlf.: +45 41 41 12 28

bespisning@julecup.dk

Turnering

Teddy Hesel Iversen
Tlf.: +45 27 10 02 38

turnering@julecup.dk

IT / Hjemmeside

Frants Sandberg
Tlf.: +45 27 90 00 65

webmaster@julecup.dk

Glemte sager

Rene Friedrich
Tlf.: +45 25 54 94 42

glemtesager@julecup.dk

Aktiviteter

Peter Møller
Tlf.: +45 22 81 88 87

aktiviteter@julecup.dk

Præmier

Peter Møller
Tlf.: +45 22 81 88 87

praemier@julecup.dk